Czym jest Learning Management System

By admin
towotnica nożna

Czym jest Learning Management System

Jak zbadać środowisko uczenia się w Internecie, znajdziesz to tak szeroki i zróżnicowany jak tradycyjnej klasie. Podczas kursów online i tradycyjne mają wiele etapów rozwojowych, należy starannie rozważyć format i platformę do dostarczenia przedmiotu podczas rozwijania kurs online.

Instytucje zapewniają skuteczne, kursy w pełni on-line za pośrednictwem systemu zarządzania nauczaniem (LMS). Na najbardziej podstawowym poziomie, LMS to system oparty na sieci Web, który obejmuje wiele różnych aspektów nauczania. To daje funkcje potrzebne do tworzenia, dostarczania i ułatwić kurs online bez pomocy innego oprogramowania lub bazy danych.

Instytucje mogą wybierać z różnych LMSs na podstawie ich indywidualnych potrzeb. Najczęstszymi LMSs są Tablica i Moodle. Choć różnią się w zależności, systemy te zwykle oferują instruktorom możliwość tworzenia, przechowywania i dostarczania treści, jak również tworzyć oceny, takie jak quizy i testy. LMSs zapewniają również funkcje komunikacyjne Oczywiście, takich jak fora do dyskusji gwintowanych, synchronicznych czatów i poczty internetowej. Ponadto zapewniają one studentom możliwość elektronicznie dostarczenia pracy do swoich instruktorów za pośrednictwem funkcji przesyłania. http://www.adamet.com.pl/Większość LMSs obejmują również funkcje administracyjne, takie jak możliwości rejestrowania o rejestrację, śledzenie użytkownika i zarządzania danymi i zapisów.

Aby utworzyć powłokę oczywiście od LMS do rozpoczęcia budowy kurs online; w zależności od systemu używasz (i / lub osobistych preferencji), można podzielić w zależności od kursu tygodnie, moduły, tematów lub zawartości obszaru.

Po wpisaniu kurs dla środowiska internetowego, można zbudować poszczególne komponenty kursu w obrębie obrysu LMS kursu. Prawdopodobnie stworzy większość treści kursu i materiałów wykładowej zewnętrznie, prześlij go na kurs, a następnie połączyć je w zarysie przedmiotu.
http://www.grupa-profit.pl/strona-1