Typowy HRIS Albo HRMS Obecność Możliwości śledzenia

By admin

Typowy HRIS Albo HRMS Obecność Możliwości śledzenia

Z biegiem lat, Sprawdziliśmy dużą liczbę małych systemów biznesowych i systemów Hris HRMS. Widzę, że jeśli chodzi o czas wyłączyć śledzenie i pozostawić rozliczenia międzyokresowe, w większości są bardzo podobne w ich możliwości, jak również ich ograniczenia. Celem niniejszego artykułu jest omówienie zarówno możliwości i ograniczenia HRIS i systemów HRMS odnosi się ona do śledzenia obecności.

Śledzenie frekwencję i pozostawić rezerw jest jednym ze sposobów, system HRMS można zapisać działu HR ogromne ilości czasu. Na więcej niż jeden raz, widziałem dużego arkusza kalkulacyjnego Excel lub notebooka papieru używanego do ręcznego śledzić te informacje. Podczas spotkania w celu przeglądu potrzeb, śledzenie obecności i zostawić memoriałowej pojawia się prawie 100% czasu.

Typowe systemy HRMS funkcji raportowania Obecność

Chcę, aby upewnić się zrozumieć, że to, co tu jest przedstawienie możliwości śledzenia obecności typowa dla systemów HRIS lub systemu HRMS, nie capabilities bezwzględne. Systemy Sprawdziliśmy zapewnić możliwość śledzenia wielu obliczeń frekwencji zastosowaniem jednej metody memoriałowej lub za pomocą metody ryczałtowej w oparciu o lata służby. Wraz ze wzrostem stażu pracy, są zderzył się automatycznie do wyższej stawki ryczałtowej lub memoriałową suma. Masz możliwość, aby zapewnić maksymalną ilość memoriałowej i ograniczenia przenoszenia.

Domki na Kaszubach

Aby śledzić informacje o obecności w sposób bardziej szczegółowy, zazwyczaj są możliwości utworzenia kodów brak rozumu. Na przykład w przypadku planu na wakacje, można założyć tylko "żądania urlopu wypoczynkowego" jako jedyny powód jesteś śledzenia. Jeśli jednak firma odejmuje nieplanowany urlop lub inne rodzaje urlopów, która nie jest urlop, może chcesz śledzić te, jak również.
https://www.nadmorski24.pl/ogloszenia